Na koncerte v Kostole sv. Kataríny vystúpi Adriana Kučerová a jej hostia.

28. 8. 2020

NBS – Múzeum mincí a medailí Kremnica
pozýva na

KONCERT
ADRIANY KUČEROVEJ
JEJ HOSTÍ

Mestský hrad ● Kostol sv. Kataríny ● Zámocké nám. 568/1, Kremnica

ADRIANA KUČEROVÁ NA MESTSKOM HRADE V KREMNICI / 9. 9. 2020

Mesiac september je v krajinách Európy už mnoho rokov venovaný medzinárodnému projektu Dni európskeho kultúrneho dedičstva. Do kontextu tohtoročného podujatia zapadá aj otvorenie novej dlhodobej výstavy a 130. výročie založenia kremnického múzea. NBS – Múzeum mincí a medailí Kremnica k svojim narodeninám pripravilo pre seba aj pre svojich podporovateľov, kolegov a priaznivcov veľkolepú nádielku.

Dňa 9. septembra 2020 sa uskutočnia dve významné kultúrne podujatia – otvorenie novej dlhodobej výstavy Strela jasná okovaná! s podtitulom Kremnický meštiansky strelecký spolok a jeho terče a koncert Adriany Kučerovej a jej hostí.

Koncert Adriany Kučerovej a jej hostí zaznie v Kostole sv. Kataríny na Mestskom hrade o 18:00 hod. Slávnu slovenskú sopranistku bude sprevádzať na klavíri Róbert Pechanec, ako hostia vystúpia mezzosopranistka Barbara Braunová a tenorista Andrej Vancel.

Vstup na koncert je voľný.

ADRIANA KUČEROVÁ NA MESTSKOM HRADE V KREMNICI / 9. 9. 2020